Tu jesteś:

Panattoni zrealizował obiekt w Elsdorf

Stefan Noerpel-Schneider, partner zarządzający grupą Noerpel wraz z Fredem Markusem Bohne, partnerem zarządzającym Panattoni Europe, Hansem Heinrichem Ehlen, posłem parlamentu Dolnej Saksonii i Andreasem Bellmannem, wójtem gminy Elsdorf, dokonali otwarcia obiektu.

Wmurowanie kamienia węgielnego w maju - otwarcie w listopadzie. W ciągu zaledwie kilku miesięcy deweloper nieruchomości logistycznych Panattoni Europe wraz z grupą Noerpel zrealizował nowe centrum logistyczne w miejscowości Elsdorf w Dolnej Saksonii (Niemcy). LogIn Park Elsdorf ma łączną powierzchnię 43 tys. mkw. i jest położony tuż przy autostradzie A1 między Hamburgiem i Bremą. Jest to największy obiekt firmy logistycznej Noerpel.

Oficjalne otwarcie centrum logistycznego odbyło się w 22 listopada 2017 roku.

Panattoni Europe zaprojektował i zbudował w ciągu ostatnich miesięcy magazyn o powierzchni 41 600 mkw., antresolę o powierzchni ponad 500 mkw. powierzchni oraz około 1 000 mkw. pomieszczeń biurowych i socjalnych. Obiekt został zbudowany zgodnie ze standardami Niemieckiego Stowarzyszenia Zrównoważonego Budownictwa.

Obiekt został oddany przez Noerpel do użytku w październiku. Wprowadzili się już do niego pierwsi klienci, w tym nowy klient, firma BP. Pozostałe powierzchnie zostały wynajęte stałym klientom pochodzącym z południowych Niemiec, jak np. firmie Gardena.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×