Tu jesteś:

Panattoni wybuduje obiekt BTS dla GME w Czechach

Panattoni Europe podpisał umowę deweloperską na obiekt build-to-suit na terenie czeskiego kompleksu Panattoni Park Prague-Airport. Na zamówienie GM Electronic, producenta urządzeń elektronicznych, firma Panattoni zrealizuje 5,3 tys. mkw. powierzchni magazynowej.

Nowy klient, firma GME, zajmie powierzchnię w budynku nr 8, którego budowa zacznie się w czerwcu 2010 r. Obiekt będzie służył jako centrum dystrybucyjne firmy na Czechy. Umowa obejmuje transakcję BTS wraz ze sprzedażą gruntu klientowi. Obecnie Panattoni Park Prague-Airport składa się z 3 budynków o łącznej powierzchni 50 tys. mkw. powierzchni magazynowej. W wyniku rozbudowy park docelowo rozrośnie się do 8 budynków o łącznej powierzchni 160.000 m2.

Oprócz transakcji BTS, firma Panattoni poinformowała o budowie nowego ronda w pobliżu parku.

Pod koniec 2009 r. firma uzyskała oficjalną zgodę na budowę ronda, które będzie głównym punktem dostępu do parku. Według planów budowa ma zakończyć się do końca czerwca 2010 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×