Tu jesteś:

Panattoni ukończył obiekt dla ASSA ABLOY

Panattoni Europe dostawca powierzchni przemysłowych w Europie Środkowo-Wschodniej, poinformował o ukończeniu inwestycji typu BTS o powierzchni 10 tys. mkw. dla firmy ASSA ABLOY w miejscowości Týniště nad Orlicí w Czechach. 

Inwestycja obejmuje wolnostojący budynek dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta BTS w miejscowości Týniště nad Orlicí (20 km od centrum Hradec Králové) we wschodniej części Czech.  Odbiorca, firma ASSA ABLOY Rychnov stanowiąca część szwedzkiej grupy kapitałowej ASSA ABLOY, światowego lidera w produkcji systemów zabezpieczeń budynków, wynajął 10.000 metrów kwadratowych powierzchni przemysłowej w nowooddanym budynku, który będzie wykorzystywany jako zakład produkcyjny.  Obiekt wpisuje się w realizację strategii rozwoju marki FACEA z branży motoryzacyjnej.

Przedmiotowy obiekt BTS leży na terenie istniejącego parku przemysłowego w pobliżu miejscowości Týniště nad Orlicí. Týniště cieszy się wyjątkową lokalizacją w rejonie hradecko-pardubickim dzięki niewielkiej odległości około 20 km dzielącej je od Kvasiny (z fabryką Škoda Auto, należącą do Grupy Kapitałowej Volkswagen) oraz podobnej odległości od miejscowości Hradec Králové.   

Panattoni Europe współpracuje już z Grupą Kapitałową ASSA ABLOY w miejscowości Stříbro, gdzie spółka BESAM, również należąca do tej Grupy, wynajmuje 15.000 mkw. powierzchni na terenie Panattoni D5 Logistics Park. W roku 2011 Panattoni Europe wynajął blisko 60 tys. m2 powierzchni w Czechach i zrealizował łącznie ponad 40 tys. mkw. na terenie Czech i Słowacji.  

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×