Tu jesteś:

Panattoni ukończył kolejny BTS

Magazyn BTS firmy Johnson Controls

Panattoni Europe ukończył projekt build-to-suit w Czechach. Nowa inwestycja, zrealizowana została dla firmy Johnson Controls, producenta siedzeń samochodowych, elementów wyposażenia wnętrz i elektroniki. Obiekt obejmuje 11.500 mkw. powierzchni przemysłowej.

Panattoni Europe zakończył prace budowlane związane z projektem BTS dla firmy Johnson Controls. Obiekt położony jest na terenie Triangle Industrial Zone, ok. 80 km na północny-zachód od Pragi i 30 km od granicy z Niemcami. Inwestycja o powierzchni 11.500 metrów kwadratowych będzie służyła jako zakład produkcyjny elementów wyposażenia samochodowego. Prace budowlane rozpoczęły się w kwietniu br. i zostały zakończone zgodnie z harmonogramem w dniu 19 sierpnia 2011 r.

Strefa przemysłowa Triangle Strategic Zone leży na styku trzech gmin: Chomutov, Most i Louny, w pobliżu dawnego lotniska wojskowego Žatec. Strefa znajduje się w bliskim sąsiedztwie drogi ekspresowej R7: Praga - Chomutov - Hora Sv. Šebestiána/Reitzenhain (FRG) oraz w pobliżu arterii I/27: Most - Žatec - Plzeň. Jest przeznaczona głównie dla inwestorów z branży produkcyjnej oraz prowadzących prace badawczo-rozwojowe, centra technologiczne i świadczących usługi strategiczne. Za zgodą właściciela strefy, Regionu Ústí, oraz Ministra Przemysłu i Handlu, na terenie strefy Triangle mogą działać również firmy z branży logistycznej, zarządzania obiektami, gospodarki odpadami, stacje benzynowe oraz inni dostawcy towarów i usług.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×