Tu jesteś:

Panattoni startuje z Parkiem Konotopa III

Panattoni zrealizuje kolejne centrum dystrybucyjne w regionie Warszawy. Panattoni Park Konotopa III o planowanej powierzchni blisko 60 000 mkw., powstanie tuż przy samym węźle łączącym Autostradę A2 z drogą ekspresową S8. Inwestycja będzie realizowana w kilku etapach, a najemcy będą mogli ją zająć już we wrześniu 2020.

Już w lutym br. wystartuje budowa Panattoni Park Konotopa III, nowoczesnego centrum dystrybucyjnego o planowanej powierzchni blisko 60 000 mkw. Inwestycja powstanie w ramach dwóch budynków – 20 575 mkw. i 37 558 mkw. Każdy z nich będzie dostosowany zarówno do logistyki, jak i lekkiej produkcji.

Nową inwestycję komentuje Marek Dobrzycki, Managing Director w Panattoni Europe: - „Szczególnym atutem parku jest jego lokalizacja – przedmieścia Warszawy (zaledwie 13 km od centrum stolicy i 20 km od lotniska Chopina), a także bezpośrednie sąsiedztwo węzła Konotopa. To tu autostrada A2 przechodzi w ekspresową obwodnicę Warszawy – drogi S8 i S2. Dzięki temu najemcy parku będą mieli dostęp zarówno do Niemiec, jak i Finlandii oraz państw leżących wzdłuż Via Baltica” i dodaje: - „Idealne warunki lokalizacyjne docenił jeden z wiodących operatorów logistycznych w Polsce wynajmując 14 300 m kw.”.

Warszawa cieszy się niesłabnącą popularnością. Miasto i okolice stolicy są najczęściej wybieranymi lokalizacjami przez najemców. To tu w I połowie 2019 wynajęto 250 000 mkw. W okolicach Warszawy deweloper wybudował już ponad 1 mln m kw. z czego 160 000 mkw. w samym mieście.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×