Tu jesteś:

Panattoni Park Zielona Góra z najemcą e-commerce

Panattoni Europe realizuje kolejną powierzchnię magazynową dla firmy z branży e-commerce. Jest nią expondo Polska, która w powstającym Panattoni Park Zielona Góra zajmie 30 tys. mkw. Do centrum najemca będzie mógł wprowadzić się już w październiku br.

Do klientów dewelopera dołączyła firma expondo Polska – jeden z wiodących w Europie sklepów internetowych z urządzeniami dla profesjonalistów. Przedsiębiorstwo wynajęło ok. 30 tys. mkw. w realizowanym obecnie centrum logistycznym Panattoni Park Zielona Góra. Magazyn zajmie 29 750 mkw. powierzchni, zaś część biurowo-socjalna 2750 kw. To tu znajdować się będzie główne biuro firmy i siedziba zarządu. Część obiektu wyposażona zostanie w studia fotograficzne i filmowe o łącznej powierzchni 416 mkw., w których na potrzeby sklepu internetowego realizowane będą sesje zdjęciowe produktów. Do Panattoni Park Zielona firma expondo wprowadzi się już w październiku br.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×