Tu jesteś:

Panattoni Park Pruszków z certyfikatem BREEAM

Panattoni Park Pruszków

Panattoni Park Pruszków Hala A to kolejny obiekt magazynowy w Polsce, który uzyskał zielony certyfikat - BREEAM na poziomie Good. Firma Go4Energy odpowiada za proces certyfikacji inwestycji wraz z wykonaniem analiz zastosowanych materiałów budowlanych i komfortu termicznego. W kolejce czekają teraz Hale B i C, które powinny otrzymać certyfikaty jeszcze w tym roku.

Panattoni Park Pruszków II to projekt 3 hal magazynowych o łącznej powierzchni 69 313 mkw., które powstaną na działce wielkości ok 91 500 mkw. Będą to budynki klasy A, oferujące najwyższą jakość powierzchni magazynowo-biurowej, dostosowane do potrzeb klientów z różnych branż. Idealna lokalizacja parku bezpośrednio przy węźle autostrady A2 oraz niedaleko drogi krajowej numer 2 stwarza optymalne warunki dla dystrybucji na rynek Polski centralnej.

Budynek podlega ocenie w kategoriach związanych z różnymi aspektami funkcjonowania, poczynając od dostępności transportu, poprzez rodzaj i sposób pozyskania materiałów wykorzystanych do budowy, ilość światła dziennego, akustykę, jakość powietrza we wnętrzu, a na efektywności energetycznej kończąc. Oceniane są rozwiązania związane z zarządzeniem otoczeniem, zużyciem energii świetlnej oraz emisją dwutlenku węgla, wewnętrzne i zewnętrzne czynniki wpływające na komfort użytkowników, wpływ na zanieczyszczenie powietrza i wody, lokalizacja, zagospodarowanie terenów zielonych, stosowanie materiałów pozyskanych z legalnych i lokalnych źródeł, zastosowanie rozwiązań ograniczających zużycie wody.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×