Tu jesteś:

Panattoni Park Gdańsk IV na finiszu

Panattoni Europe finiszuje z uruchomieniem czwartego centrum dystrybucyjnego w Trójmieście. Panattoni Park Gdańsk IV o docelowej powierzchni 41 500 mkw., znajduje się 4 km od Portu Gdańskiego, głębokowodnego terminala kontenerowego DCT Gdańsk i już w sierpniu br. będą mogli wprowadzić się do niego pierwsi najemcy.   

Deweloper kończy pierwszy etap budowy Panattoni Park Gdańsk IV o docelowej powierzchni 41 500 mkw. Dotychczas firma zrealizowała blisko 76 tys. mkw. w ramach dwóch inwestycji - w Pruszczu Gdańskim i przy ul. Elbląskiej, a w trakcie budowy ma kolejne 80 tys. mkw. w ramach Panattoni Park Gdańsk III i IV.

Budowa Panattoni Park Gdańsk IV ruszyła na początku tego roku, a już w sierpniu rozgoszczą się w nim pierwsi najemcy. Tym razem na lokalizację dla nowego centrum dystrybucyjnego wybrano tereny na przeciwko Rafinerii Gdańskiej, przy ulicy Elbląskiej. Za koordynowanie procesu nabycia gruntów przez dewelopera pośredniczyła firma doradcza Querco Property.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×