Tu jesteś:

Panattoni Europe zbuduje duże centrum logistyczne dla Castoramy

Centrum logistyczne Castoramy w Strykowie

Panattoni Europe wystartował z największą budową na rynku od początku roku. Jest nią realizacja magazynu centralnego dla Castorama Polska o powierzchni 50 tys. mkw. Nowy obiekt powstanie w Strykowie - strategicznej lokalizacji dewelopera.

Castorama Polska, sieć w kraju hipermarketów budowlano-dekoracyjnych tzw. sektora DIY, należąca do angielskiego koncernu Kingfisher, realizuje swoje zapowiedzi intensywnego rozwoju i ekspansji. Wynikiem tego będzie inwestycja w Strykowie o łącznej powierzchni 50 tys. mkw., której deweloperem jest Panattoni Europe. Obiekt posłuży najemcy za nowoczesne centrum logistyczne, którego hala magazynowa wyniesie ok. 49, 22 tys. mkw.  i będzie dopasowana do potrzeb efektywnego zarządzania różnorodnymi źródłami zaopatrzenia. Pozostała część ponad 780 mkw. przeznaczona zostanie na powierzchnię biurową. W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Colliers International. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×