Tu jesteś:

Panattoni Europe rusza z budową w Białymstoku

Panattoni Park Białystok

Panattoni Europe startuje z budową pierwszego centrum logistycznego w Białymstoku. Nowa lokalizacja dewelopera - Panattoni Park Białystok - o powierzchni blisko 40,6 tys. mkw. realizowana jest w całości i na tym etapie została skomercjalizowana w 50 proc. Zakończenie budowy całej inwestycji zaplanowano na koniec III kwartału br.

Panattoni Europe rozbudowuje magazynową mapę Polski. W ostatnim czasie deweloper zainicjował trzy nowe lokalizacje na rynkach wschodzących – w Lublinie, w Kielcach i w Zielonej Górze, a teraz staruje z czwartą w Białymstoku. Nowopowstająca inwestycja Panattoni Park Białystok, o powierzchni 40 620 mkw. składać się będzie z trzech budynków liczących kolejno: 3 818 mkw., 22 321 m kw. i 14 481 mkw Centrum logistyczne o charakterze multi-tenant jest opracowane dla najemców reprezentujących różne branże – od logistyków po małą produkcję. Do parku pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się już w lipcu 2018.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×