Tu jesteś:

Panattoni Europe oddaje do użytku cztery centra logistyczne

Panattoni Europe, deweloper i inwestor nieruchomości logistycznych, zgodnie z planem ukończył w lipcu i sierpniu br. szereg inwestycji. Wszystkie obiekty, oferujące łącznie ok. 90 tys. mkw. powierzchni logistycznej w atrakcyjnych lokalizacjach komercyjnych na terenie Niemiec, zostały przekazane najemcom terminowo.

Oddanie drugiego etapu budowy centrum dla firmy Jago AG świadczy o tym, że jeden z największych trwających projektów budowlanych Panattoni Europe przebiega bez zakłóceń. Od przekazania pierwszego etapu w marcu upłynęły cztery miesiące, zaś w ramach etapu drugiego zrealizowano 40 tys. mkw. Centrum logistyczne, którego docelowa powierzchnia będzie liczyć 120 tys. mkw., powstaje na działce o powierzchni 200 tys. mkw. położonej na terenie międzygminnego parku przemysłowego Rurtal Hückelhoven. Budowa została rozłożona na cztery etapy. Zakończenie całej inwestycji jest przewidziane na sierpień 2017 r.

Następny ukończony obiekt logistyczny o łącznej powierzchni 13 tys. mkw., został oddany Bergfreunde, firmie wysyłkowej specjalizującej się w turystyce górskiej. Nieruchomość leży na południe od Stuttgartu na terenie strefy komercyjnej Ergenzingen w pobliżu Rottenburga i zapewnia wystarczającą powierzchnię dla całego asortymentu przedsiębiorstwa, w skład którego wchodzi ponad 120 tys. artykułów.

Kolejny obiekt Panattoni Europe przekazany tego lata to 12 tys. mkw. powierzchni logistycznej dla spółki Amica International, specjalizującej się w sprzedaży urządzeń gospodarstwa domowego. Nowe centrum logistyczne mieści się w pobliżu Hannoveru.

Po trwającej cztery miesiące budowie – licząc od uroczystości wmurowania kamienia węgielnego – firma logistyczna F.W. Neukirch z siedzibą w Bremie przejęła w lipcu br. swoje nowe centrum logistyczne o łącznej powierzchni hali przekraczającej 21 tys. m kw. Inwestycja Panattoni Europe powstała w miejscowości Oyten niedaleko Bremy, gdzie F.W. Neukirch rozbuduje zakres swoich usług.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×