Tu jesteś:

Panattoni Europe buduje dla Bergfreunde

Prace budowlane w nowym centrum logistycznym dla specjalistycznego sklepu internetowego Bergfreunde postępują. Cztery miesiące od rozpoczęcia budowy nowego obiektu Panattoni Europe, wspólnie z firmą Bergfreunde, wykonawcą prac budowlanych, firmą Goldbeck, oraz burmistrzem Rottenburga, Stephanem Neherem, świętuje zawieszenie wiechy. 

Na działce o powierzchni ok. 24 tys. mkw., położonej na terenie parku przemysłowego Ergenzingen pod Rottenburgiem, deweloper nieruchomości logistycznych realizuje kompleks o powierzchni 13 tys. mkw. obejmujący 10 200 mkw. powierzchni magazynowej, 1 500 mkw. powierzchni biurowej oraz 1 000 mkw. powierzchni na antresoli. Zakończenie budowy jest planowane w okresie letnim br. Pośrednikiem w projekcie była firma Realogis.

Sklep internetowy Bergfreunde, specjalizujący się w sprzedaży sprzętu do wspinaczki, trekkingu i sportów plenerowych, oferuje asortyment liczący ponad 120 tys. artykułów od ponad 510 producentów związanych ze sportami górskimi. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×