Tu jesteś:

Panattoni: 7 tys. mkw. w Łodzi dla Delfarmy i Damco

Panattoni Park Business Center Łódź

Firma Panattoni Europe podpisała kolejne kontrakty. Tym razem Panattoni Park Business Center Łódź został doceniony przez dotychczasowych najemców - spółka Delfarma przedłużyła umowę najmu 5 tys. mkw. powierzchni, natomiast Damco Poland zwiększyło dotychczas zajmowaną powierzchnię o ponad 2,1 tys. mkw.

Delfarma to spółka, która od 2005 r. działa na rynku importu równoległego leków. Ma prawie 40-procentowy udział w tym rynku, który zapewnia ponad 100 mln zł oszczędności rocznie dla pacjentów szpitali i NFZ. Dla Delfarmy łódzkie centrum Panattoni to główna siedziba w Polsce. Najemca ma do dyspozycji blisko 5 tys. mkw. powierzchni. Znajdują się tu m.in. pomieszczenia z kontrolowaną temperaturą, co w przypadku farmaceutyków jest niezbędnym wymogiem dla magazynowanych artykułów. Firma zdecydowała się pozostać w Panattoni Park Business Center Łódź na dłużej. Natomiast Damco Poland - międzynarodowy operator logistyczny, obecny na polskim  rynku od 20 lat - zwiększył dotychczas zajmowaną powierzchnię o 2,1 tys. mkw. W sumie firma będzie zajmować teraz 6,4 tys. mkw. powierzchni.

Panattoni Park Business Center Łódź łączy funkcje magazynowe i biurowe w ramach powierzchni typu "small business units". Centrum składa się z dwóch budynków o łącznej powierzchni 21 tys. mkw., zlokalizowanych w dzielnicy Łodzi Widzew, w pobliżu węzła łączącego autostrady A1 i A2.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×