Tu jesteś:

P3 przekazuje nowy węzeł logistyczny w Sala Bolognese

P3, inwestor, właściciel, deweloper i zarządca obiektów logistycznych na terenie Europy, po zakończeniu budowy z jedynie sześciomiesięcznym harmonogramem, przekazał nowy magazyn o powierzchni 30 000 mkw. firmom Automobili Lamborghini (Lamborghini) i Ducati Motor Holding (Ducati). Obiekt typu BTS (Build-to-Suit) powstał w parku P3 Sala Bolognese, położonym w odległości kilku kilometrów na północ od Bolonii.

Nowy obiekt logistyczny, pierwszy projekt BTS P3 we Włoszech, stanie się centrum magazynowo - dystrybucyjnym oryginalnych części zamiennych dla Lamborghini i Ducati, w tym dla nowych modeli Lamborghini Super SUV Urus, a także Huracán i Aventador, historycznych modeli samochodów wyścigowych Lamborghini oraz najnowszych modeli Ducati: Panigale V4 (pierwszy seryjnie produkowany motocykl bolońskiej firmy wyposażony w 4-cylindrowy silnik na bazie MotoGP Desmosedici) i Scrambler® 1100.Obie renomowane marki motoryzacyjne mają swoje siedziby odpowiednio w Sant'Agata Bolognese (Lamborghini) i w Bolonii (Ducati), w obu przypadkach w odległości mniejszej niż 15 km od parku P3. W nowym magazynie będzie pracować około 120 osób.

Tak jak wszystkie nowe projekty BTS firmy P3, również ten magazyn został wyposażony w różnorodne rozwiązania ekologiczne, takie jak oświetlenie LED, izolacja termiczna, panele słoneczne na dachu do ogrzewania wody wykorzystywanej w biurach, a także do systemów grzewczych i klimatyzacyjnych. Ponadto do nawadniania wykorzystywana będzie woda ze studni, co dodatkowo zmniejszy wpływ na środowisko naturalne. Nowa ścieżka rowerowa połączy park z pobliską stacją kolejową.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×