Tu jesteś:

P3 podsumowało pierwsze trzy kwartały. Deweloper wynajął ponad 100 tys. mkw.

P3 Błonie

P3, właściciel, deweloper i zarządca europejskich obiektów logistycznych, wynajął 105 475 mkw. powierzchni magazynowej w Polsce w pierwszych trzech kwartałach 2015 r.

Dodatkowo P3 oddał do użytku magazyn o powierzchni 46 230 mkw. firmie ID Logistics (IDL)- międzynarodowemu operatorowi logistycznemu i wieloletniemu najemcy P3. Obiekt zlokalizowany w parku P3 Mszczonów jest największym budynkiem, jaki P3 dostarczyło w Polsce.  

Ponad 31% (około 32 000 mkw.) całkowitej powierzchni zostało wynajęte przez P3 od początku 2015 roku na zasadzie nowych umów najmu, natomiast pozostała część to odnowienia umów, bądź rozszerzenia najmów z istniejącymi klientami. Największą z umów była podpisana z FM Logistic - operator logistyczny wynajął w parku P3 Piotrków łącznie 37 000 mkw.

- Dzięki nabyciu parków P3 Błonie i P3 Piotrków, które miało miejsce na początku tego roku,  istotnie wzmocniliśmy pozycję P3 na polskim rynku nieruchomości. Obecnie dysponujemy dwoma parkami logistycznymi w regionie warszawskim, jednym w centralnej części kraju oraz parkiem w okolicy Poznania – powiedział Andrzej Wroński, Dyrektor Krajowy P3 w Polsce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×