Tu jesteś:

Otwarcie pierwszej hali Waimea Logistic Park Korczowa w kwietniu

Waimea Logistic Park Korczowa

Pierwszy obiekt w ramach kompleksu Waimea Logistic Park Korczowa jest prawie gotowy. Zakończono wylewanie posadzki, prowadzone są prace przy wykańczaniu hali i montażu instalacji wewnętrznych. Przygotowywany jest także teren pod drogi wewnętrzne i place manewrowe.

Pierwsza hala Waimea Logistic Park Korczowa mieści się na powierzchni 7 200 mkw. Najemcom z branży spożywczej zapewni warunki do magazynowania i przechowywania żywności w temperaturze od 6 do -25ºC. Park logistyczny docelowo będzie oferował usługi spedycyjne, odprawy celnej, możliwość wymiany walut oraz usługi gastronomiczne. W ramach projektu powstaje plac manewrowy dla samochodów ciężarowych i osobowych oraz strzeżony parking dla samochodów ciężarowych. W ramach kompleksu o łącznej powierzchni 50 000 mkw. powstaną trzy hale.

Inwestorem Waimea Logistic Park Korczowa jest firma EAST A4 ​​Logistic Park 1 Sp. z o.o., należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A. Łączna wartość inwestycji Waimea Logistic Park Korczowa wynosi​ 110 mln zł, wartość pierwszego etapu wyniesie 26 mln zł.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×