Tu jesteś:

Nowy najemca w kompleksie dystrybucyjnym Tulipan Park Ostrawa

Firma Segro pozyskała kolejnego najemcę powierzchni w parku logistycznym Tulipan Park Ostrawa. Do grona dotychczasowych klientów dołączyła niemiecka firma Erwin Quarder, która wynajęła 4 220 m2 powierzchni magazynowej.

Erwin Quarder to założone w 1971 roku niemieckie przedsiębiorstwo specjalizujące się w produkcji elementów maszyn i urządzeń odlewniczych oraz projektowaniu zautomatyzowanych systemów technologii odlewniczych. Czeska filia firmy działa od roku 2004. Obecnie przedsiębiorstwo posiada dwa zakłady produkcyjne zlokalizowane w Ostrawie i Michigan, w USA.

W transakcji pośredniczyła agencja nieruchomości Carroll & Dohnal.

Centrum logistyczne Tulipan Park Ostrawa powstaje na 4 ha działce położnej w dzielnicy Přívoz. Jest to dwufazowy projekt, który docelowo zaoferuje klientom 20 000 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Fazę I Parku stanowią dwa oddzielne budynki o łącznej powierzchni 11 000 m2. Dużym atutem inwestycji jest jej doskonała lokalizacja. Tulipan Park Ostrawa położony jest w pobliżu centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie najdłuższej czeskiej autostrady D1 łączącej Pragę z Brnem i Polską.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×