Tu jesteś:

Nowy magazyn dla firmy Investa

SEGRO Logistics Park Stryków

Investa, dystrybutor stali nierdzewnej, powiększyła dotychczas zajmowaną powierzchnię w ramach SEGRO Logistics Park Stryków o 1 500 mkw. w nowym budynku. Po ekspansji na terenie inwestycji firma zajmuje dwa obiekty magazynowe o łącznej powierzchni ok. 16 500 mkw.

Investa Sp. z o.o. istnieje na polskim rynku od 25 lat i jest częścią grupy Amari Metals, jednego z największych dostawców stali nierdzewnej i aluminium w Europie, dysponującego sieciami oddziałów we Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii oraz w Europie Środkowej i Krajach Bałtyckich. Firma zatrudnia ok. 350 osób w siedmiu lokalizacjach w Polsce m.in. w Strykowie pod Łodzią, gdzie znajduje się magazyn centralny oraz biuro handlowe na terenie SEGRO Logistics Park Stryków. Investa zajmowała dotychczas powierzchnię 15 000 mkw., a po ekspansji objęła dodatkowe 1 500 mkw. w nowym budynku.

SEGRO Logistics Park Stryków zalicza się do kluczowych inwestycji SEGRO w Polsce i jest to największe centrum logistyczne dewelopera w Europie Centralnej. Obiekt, usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 oraz w pobliżu węzła autostrad A1 (północ-południe) i A2 (wschód-zachód), zapewnia doskonałe warunki do dystrybucji towarów.

W gronie dotychczasowych klientów parku znalazły się takie firmy, jak: AB Logic, Azymut, CAT LC, CEI Poland, Complex, Corning, Geodis, Hellmann, Komfort, Ritall, Sonoco, SWM – Poland, Valeo.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×