Tu jesteś:

Nowa inwestycje Prologis Park Nitra

Prologis Inc., firma z branży nieruchomości logistycznych, ogłosiła rozpoczęcie budowy dwóch obiektów logistycznych na terenie nowego parku - Prologis Park Nitra na Słowacji. Zakończenie obu inwestycji zaplanowano na drugi kwartał 2018 roku.

Prologis Park Nitra, który w przyszłości będzie składał się z 95 000 mkw. powierzchni magazynowej, znajduje się tuż przy nowo powstającej fabryce Jaguar Land Rover. 34 000 tysiące mkw. z ogólnej liczby 62 325 metrów kwadratowych zostało już wynajęte sześciu klientom. Z sześcioma kolejnymi klientami są prowadzone negocjacje na powierzchnię 15 600 mkw. W rezultacie 80 proc. obu obiektów jest już  zarezerwowane dla 12 klientów.

Z portfolio liczącym 4,7 mln mkw., w czterech krajach Europy Środkowo-Wschodniej, Prologis jest dostawcą powierzchni logistycznych w tym regionie (stan na dzień 30 czerwca 2017).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×