Tu jesteś:

Najemcy pozostają w parkach logistycznych Hines

Distribution Park Sosnowiec

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości, informuje o przedłużeniu umów najmu w dwóch parkach logistycznych.

Firma thyssenkrupp przedłużyła na kolejne trzy lata najem 6 260 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec („DP Sosnowiec”).

Z kolei firma Nielsen Brandbank pozostanie w Distribution Park Okęcie („DP Okęcie”) na kolejne osiem lat, powiększając równocześnie wynajmowaną powierzchnię biurową do blisko 600 mkw.

Thyssenkrupp jest dystrybutorem metali i tworzyw sztucznych w Polsce. W portfolio firmy znajdują się wyroby ze stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się również produkty specjalnego zastosowania, systemy budowlane oraz materiały spawalnicze.

Nielsen Brandbank to jeden z światowych dostawców cyfrowych danych produktowych dla stron e-commerce, mobilnych aplikacji zakupowych oraz wirtualnych systemów merchandisingowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×