Tu jesteś:

Najemcy pozostają w parkach logistycznych

Distribution Park Sosnowiec

Hines, międzynarodowa firma działająca na rynku nieruchomości informuje o przedłużeniu umów najmu w dwóch parkach logistycznych. 

Firma thyssenkrupp przedłużyła na kolejne trzy lata najem 6 260 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Distribution Park Sosnowiec ("DP Sosnowiec"). Z kolei firma Nielsen Brandbank pozostanie w Distribution Park Okęcie ("DP Okęcie") na kolejne osiem lat, powiększając równocześnie wynajmowaną powierzchnię biurową do blisko 600 mkw.

Thyssenkrupp jest dystrybutorem metali i tworzyw sztucznych w Polsce. W portfolio firmy znajduje się wybór wyrobów ze stali węglowej, stali nierdzewnej, aluminium i tworzyw sztucznych. W ofercie znajdują się również produkty specjalnego zastosowania, systemy budowlane oraz materiały spawalnicze. 

Drugą z firm, która zdecydowała się na przedłużenie umowy i jednoczesne powiększenie swojej powierzchni biurowej w DP Okęcie jest Nielsen Brandbank.  Jest to jeden z dostawców cyfrowych danych produktowych dla stron e-commerce, mobilnych aplikacji zakupowych oraz wirtualnych systemów merchandisingowych. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×