Tu jesteś:

NAY wynajmuje 27 600 mkw. w Prologis Park Bratislava

Prologis Park Bratislava

Prologis, Inc. poinformował o podpisaniu umowy najmu 7 800 metrów kwadratowych w Prologis Park Bratislava z firmą NAY, sprzedawcą elektroniki na Słowacji. Aby móc prowadzić operacje na terenie jednego obiektu, NAY przeniesie się z budynku 6 do budynku 4 zwiększając tym samym wynajmowaną powierzchnię do 27 600 metrów kwadratowych.

Prologis Park Bratislava położony jest 24 kilometry na wschód od centrum Bratysławy, dwa kilometry od miasta Senec i 16 kilometrów od międzynarodowego lotniska.

Obecnie park składa się z 14 budynków o łącznej powierzchni produkcyjnej i dystrybucyjnej ponad 345 000 metrów kwadratowych z możliwością rozbudowy o kolejne 83 000 metrów kwadratowych.

Z portfolio o łącznej powierzchni ponad 586 000 metrów kwadratowych, Prologis jest wiodącym dostawcą powierzchni magazynowej na Słowacji (stan na 30 czerwca 2017 r.).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×