Tu jesteś:

MLP Tychy: nowy najemca

MLP Tychy

MLP Group deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, wynajął 1 870 mkw. powierzchni firmie Korporacja KGL S.A. w swoim parku MLP Tychy. Powierzchnia będzie wykorzystywana głównie jako magazynowa, posiada również część biurowo-socjalną.

Park MLP Tychy znajduje się w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Jest to dynamicznie rozwijający się park położony na działce o powierzchni ponad 17 ha, na której docelowo spółka ma możliwość wybudowania 96 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Obecnie w MLP Tychy prowadzi swoją działalność 12 klientów, przy czym większość z nich to firmy produkcyjne.

Korporacja KGL S.A. zajmuje się importem i dystrybucją tworzyw sztucznych. Spółka współpracuje z renomowanymi producentami, konsekwentnie rozszerzając gamę oferowanych tworzyw sztucznych, barwników, modyfikatorów i środków wspomagających przetwórstwo tworzyw sztucznych. Korporacja KGL prowadzi aktywną politykę kompleksowej obsługi klientów dostarczając pełną gamę surowców w oparciu o cztery centra logistyczno-magazynowe: w Mościskach koło Warszawy, na Śląsku, w Wielkopolsce i w Wilnie na Litwie. Firma oferuje również doradztwo materiałowe i aktywnie uczestniczy w rozwoju technologicznym swoich klientów współpracując z nimi na wszystkich etapach, czyli od pomysłu do produkcji. W Polsce spółka postrzegana jest jako lider w dystrybucji tworzyw technicznych i zaufany partner biznesowy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×