Tu jesteś:

MLP Pruszków I: kolejna powierzchnia wynajęta

MLP Group, deweloper powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce, wynajął kolejny 1 000 mkw.  powierzchni firmie Oriflame Poland sp. z o.o. w swoim parku MLP Pruszków I.

Obecnie Oriflame zajmuje blisko 3 910 mkw.  powierzchni, która jest dostosowana przez MLP Group do potrzeb konfekcjonowania oraz magazynowania produktów Spółki. W ramach wynajętej powierzchni znajdują się również pomieszczenia biurowo-socjalne.

Oriflame Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą kosmetyczną prowadzącą sprzedaż bezpośrednią. Firma została założona w 1967 roku w Szwecji przez Roberta i Jonasa af Jochnick. Obecnie działa w ponad 60 krajach i prowadzi sprzedaż kosmetyków wyłącznie poprzez konsultantów. Firma Oriflame notowana jest od 2004 roku na giełdzie Nasdaq OMX Nordic Exchange i posiada fabryki w Szwecji, Indiach, Rosji, Chinach i Polsce.

MLP Group jest deweloperem powierzchni przemysłowych dla sektora przemysłu lekkiego, z udziałem w rynku na poziomie 28 proc., oraz czwartym pod względem wielkości deweloperem parków magazynowo-produkcyjnych w kraju (skumulowane dane za okres 2005 - 2010 r.). Grupa MLP działa na rynku w roli dewelopera, konsultanta i zarządcy nieruchomości, dostarczając wszechstronnych rozwiązań wielu międzynarodowym i krajowym przedsiębiorstwom produkcyjnym oraz dystrybucyjnym w zakresie optymalizacji powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Grupa rozwija obecnie cztery centra magazynowo-produkcyjne w Polsce (MLP Pruszków I, MLP Tychy, MLP Pruszków II, MLP Poznań) oraz jedno w Rumunii (MLP Bucharest Sud). Zagospodarowana powierzchnia pod zarządzaniem Grupy to ponad 274 000 mkw. Posiadane przez Grupę obecnie grunty (ponad 200 ha) pozwalają na uzyskanie docelowej powierzchni magazynowo-produkcyjnej sięgającej blisko 916 000 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×