Tu jesteś:

MLP Group przedłuża umowę z TEKA Polska

Firma MLP Group przedłużyła umowę najmu z TEKA Polska w parku MLP Pruszków I. Łączna powierzchnia magazynowo-biurowa wynajmowana przez firmę wynosi 2,9 tys. mkw. MLP Pruszków I jest najdłużej działającym parkiem magazynowo-produkcyjnym należącym do MLP Group. 

TEKA Polska - na terenie centrum MLP Pruszków I - wynajmuje 2,5 tys. mkw. powierzchni magazynowej oraz 400 mkw. na cele biurowo-socjalne. TEKA to międzynarodowa korporacja z 80-letnim doświadczeniem. Jest wyspecjalizowanym dostawcą w dziedzinie techniki kuchennej oferującym obszerny asortyment sprzętu kuchennego, przede wszystkim urządzenia do zabudowy, zlewozmywaki i baterie kuchenne. Dzięki magazynowi w Pruszkowie firma obsługuje ogólnokrajową sieć sprzedaży, firma współpracuje z MLP Group od 2002 r.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 ha powstało 165 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Park jest zlokalizowany w pobliżu autostrady A2, która łączy Europę Zachodnią z Rosją. Ma obecnie ok. 50 klientów, którzy wynajmują powierzchnie od 200 mkw. do 18 tys. mkw. W ciągu ponad 10-ciu lat funkcjonowania park stał się małym miasteczkiem z własną infrastrukturą wewnętrzną. Na jego terenie funkcjonują również 3 agencje pracy, z których usług korzystają przede wszystkim firmy produkcyjne, mające wysokie zatrudnienie i pracujące na kilka zmian czy też w systemie pracy ciągłej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×