Tu jesteś:

MLP Group podpisuje umowę z MarcPolem

MarcPol w MLP Pruszków I

Deweloper MLP Group odpisał z firmą MarcPol S.A. umowę najmu około 1 tys. mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym Pruszków I. Jest to już druga umowa z firmą zarządzającą siecią sklepów detalicznych, która posiada również magazyn w parku MLP Pruszków II.

Spółka zarządzająca siecią sklepów detalicznych pod marką MarcPol zdecydowała się wynająć około 1 tys. mkw. powierzchni magazynowej w centrum logistycznym MLP Pruszków I. Nowo wynajęty obiekt będzie wykorzystywany do przechowywania wyposażenia placówek handlowych. To już druga umowa tej spółki z MLP Group. MarcPol aktualnie wynajmuje także około 5 tys. mkw. powierzchni w centrum Pruszków II wykorzystując je jako centrum logistyczne dla produktów oferowanych w sieci sklepów.

Firma MarcPol S.A.powstała w 1988 r. i jest największą polską siecią handlową, zbudowaną w całości przy wykorzystaniu rodzimego kapitału. Posiada zarówno centra handlowe, supermarkety, jak i małe osiedlowe sklepiki dopasowane pod względem wielkości i oferty do potrzeb lokalnych konsumentów.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group, który ma obecnie ok. 50 klientów z różnych branż i sektorów. Na terenie 43 ha powstało 165 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej. Park jest zlokalizowany w podwarszawskim Pruszkowie, w pobliżu autostrady A2, która łączy Europę Zachodnią z Rosją.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×