Tu jesteś:

MLP Group buduje dla Universal Express

Deweloper MLP Group rozpoczął budowę kolejnego obiektu w parku MLP Pruszków II. Nowym klientem jest firma Universal Express Group, polski dostawca międzynarodowych usług logistycznych i relokacyjnych. Łączna powierzchnia, która będzie wynajmowana przez firmę to 10 tys. mkw. Zgodnie z planem obiekt zostanie oddany do użytku w I kwartale 2014 r. generalnym wykonawcą jest spółka Bin-Biuro Inżynierskie.

Universal Express to kolejny najemca, który wprowadzi się do parku MLP Pruszków II. Firma istnieje na rynku od 1990 r., a głównym profilem jej działalności jest świadczenie międzynarodowych rozwiązań logistycznych i usług relokacyjnych Grupa Universal Express posiada 8 firm, które odpowiadają za dystrybucję, logistykę oraz świadczą usługi przeprowadzek.

MLP Pruszków II to centrum logistyczne, które umożliwia zwiększanie wynajmowanej powierzchni magazynowej dla indywidualnych potrzeb klienta. Jest  położone w okolicach Warszawy, w gminie Brwinów, w odległości 5 km od Pruszkowa. Park zajmuje łącznie 67 hektarów i docelowo ma obejmować 302 tys. mkw. Park znajduje się między drogą lokalną nr 760 a odcinkiem autostrady A2, 3 km od węzła komunikacyjnego zlokalizowanego w rejonie Pruszkowa-Żbikowa, w jego pobliżu przebiegają linie kolejowe o charakterze międzynarodowym.  Wśród najemców MLP Pruszków II są między innym Igepa, Dachser, Żabka Polska, Sarantis Polska, MarcPol.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×