Tu jesteś:

MIPIM Awards 2018 coraz bliżej z wynikami

Panattoni Europe w finale MIPIM Awards 2018 – konkursu z branży nieruchomości na świecie. Deweloper otrzymał nominację za BTS Amazon w Kołbaskowie pod Szczecinem. O tytuł najlepszej inwestycji przemysłowej i logistycznej będzie walczyć z projektami z Luksemburga, Chin, Francji. 

Polska pierwszy raz nominowana w konkursie MIPIM Awards, w kategorii najlepsza inwestycja przemysłowa i logistyczna (Best industrial & logistics development). O tytuł będzie walczyć Panattoni Europe z inwestycją BTS Amazon w Kołbaskowie pod Szczecinem. Zrealizowany w 2017 r. flagowy projekt dewelopera wyselekcjonowany został przez jury obradujące w Paryżu. Zgłoszonych zostało aż 227 obiektów z 55 państw, a konkurentami w kategorii Najlepszej Inwestycji Przemysłowej i Logistycznej są zaawansowane technologicznie projekty z Luksemburga, Chin i Francji.

Centrum realizacji zamówień dla firmy Amazon to projekt Panattoni Europe, dedykowany branży handlu elektronicznego. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 161 500 mkw. powstał w Kołbaskowie w ciągu dziesięciu miesięcy i jest jedną z najnowocześniejszych inwestycji na świecie. Realizacja inwestycji odbyła się zgodnie z wymaganiami certyfikacji środowiskowej metodą BREEAM. Ocena, o którą ubiega się deweloper wraz z inwestorem to VERY GOOD.

Magazyn The City i serwis thecity.com.pl jest partnerem medialnym targów MIPIM. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×