Tu jesteś:

Lubartów: Skanska wybudowała halę magazynową dla Roto Frank

Skanska zakończyła w Lubartowie prace przy budowie hali magazynowej wraz z infrastrukturą. Inwestorem jest firma Roto Frank – producent okien dachowych, schodów strychowych i okuć budowlanych.

W zakres prac weszła budowa hali magazynowej oraz wiaty wraz z zadaszeniem przejazdu pomiędzy istniejącymi halami. Skanska wykonała także infrastrukturę techniczną, w tym rozbudowę chodników i zatoki przy zbiorniku wody pożarowej, a także zrealizowała instalacje zewnętrzne obejmujące kanalizację deszczową i sanitarną, a także inne elementy wyposażenia i zagospodarowania terenu oraz małej architektury.
Powierzchnia zabudowy hali magazynowej wynosi 2248 mkw., a powierzchnia zabudowy wiaty wraz z zadaszeniem 941 mkw. W obiekcie będą magazynowane gotowe wyroby wytwarzane przez Roto Frank.
Budowa hali magazynowej dla Roto Frank to kolejna inwestycja realizowana przez Skanskę na terenie województwa lubelskiego. W Dęblinie, na lotnisku wojskowym, buduje wielofunkcyjny port lotniczy i strażnicę lotniskowej straży pożarnej oraz remontuje płaszczyzny przedhangarowe. W Lublinie Skanska modernizuje Klinikę Okulistyki i rozbudowuje infrastrukturę naukowo – badawczą dla Uniwersytetu Medycznego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×