Tu jesteś:

Kolejni najemcy w North-West Logistic Park

16 500 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej wynajęli kolejni najemcy w North-West Logistic Park w Szczecinie. Ceva Logistics Poland, ShadowLine oraz Animex Foods dołączyli do najemców kompleksu logistycznego. Dodatkową powierzchnię produkcyjną wynajęła firma IQ Metal Polska.

Firma CEVA Logistic Poland wynajęła 7 290 mkw. powierzchni  w hali C, gdzie zamierza świadczyć usługi logistyki kontraktowej. W budowanej hali E firma ShadowLine na powierzchni 3 400 mkw. rozpocznie produkcję i konfekcjonowanie produktów osłon słonecznych. Będzie to już szósta firma produkcyjna na terenie parku magazynowo-produkcyjnego, w którym ponad 50 proc. powierzchni ma przeznaczenie związane z produkcją.

Firma Animex Foods największa na polskim rynku firma mięsna specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego, drobiowego oraz przetworów mięsnych wynajęła w hali A 2 720 mkw.  IQ Metal Polska  duńska firma, która dostarcza metalowe komponenty i podzespoły do wielu gałęzi przemysłu, świadczy zintegrowane rozwiązania metalowe począwszy od projektowania aż po precyzyjne cięcie laserowe i gięcie blach, wynajęła dodatkową powierzchnię 3 140 mkw.

Centrum logistyczne North-West Logistic Park usytuowany w południowo-wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej. Kompleks składa się z czterech hal magazynowo-produkcyjnych. Jego łączna powierzchnia wynosi 64 000 mkw. Pod koniec stycznia 2016 r. nastąpi oddana zostanie hala E o powierzchni 5400 mkw. W planach jest budowa kolejnych hal F i G. Łącznie 7 hal zajmie powierzchnię 77 000 mkw. na 18 hektarach gruntu.

Inwestorem North-West Logistic Park w Szczecinie jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A.  Finansowanie inwestycji zapewnia spółka Waimea Holding S.A. oraz BOŚ Bank Centrum Korporacyjne w Szczecinie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×