Tu jesteś:

Kolejna Inwestycja Prologis w Pilźnie

Prologis Park Pilsen II

Prologis European Logistics Fund (PELF) kupił Mountpark Pilsen w Czechach, zakup tego parku wzmocni pozycję firmy w regionie. 

Prologis European Logistics Fund (PELF) kupił Mountpark Pilsen w Czechach, którego nazwę zmieniono na Prologis Park Pilsen II.Nabyty od Mountpark Logistics EU park obejmuje wolny budynek o powierzchni 43, 7tys. mkw. oraz trzy hektary gruntów, na który może powstać 10 tys. mkw.nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Park jest zlokalizowany 16 kilometrów na zachód od Pilzna, w miejscowości Prehysov, przy autostradzie D5 łączącej Pragę z Bawarią, co stanowi znakomitą lokalizację dla obiektu logistycznego. Pilzno, uznawane za bramę Czech do Europy, jest strategicznym centrum produkcyjnym ze względu na konkurencyjne wynagrodzenia i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jest to druga inwestycja Prologis na rynku pilźnieńskim, po w pełni wynajętym Prologis Park Pilsen-Stenovice, o łącznej powierzchni 58,5tys. mkw. 

W zawarciu tej transakcji pośredniczyła firma Modesta Real Estate.Prologis jest największym deweloperem obiektów logistycznych w Czechach, zapewniającym  (na koniec marca b.r.)ponad 1 milionów metrów kwadratowych powierzchni logistycznych i przemysłowych.

 

 

 

Nabyty od Mountpark Logistics EU park obejmuje wolny budynek o powierzchni 43 700 metrów kwadratowych oraz trzy hektary gruntów, na który może powstać 10 000 metrów kwadratowych nowoczesnej powierzchni magazynowej.Park jest zlokalizowany 16 kilometrów na zachód od Pilzna, w miejscowości Prehysov, przy autostradzie D5 łączącej Pragę z Bawarią, co stanowi znakomitą lokalizację dla obiektu logistycznego. Pilzno, uznawane za bramę Czech do Europy, jest strategicznym centrum produkcyjnym ze względu na konkurencyjne wynagrodzenia i wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jest to druga inwestycja Prologis na rynku pilźnieńskim, po w pełni wynajętym Prologis Park Pilsen-Stenovice, o łącznej powierzchni 58 500 metrów kwadratowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×