Tu jesteś:

Jungheinrich przedłuża umowę najmu w Panattoni Park Wrocław I

Panattoni Park Wrocław I.

Firma Cushman & Wakefield, pośredniczyła w renegocjacjach umowy najmu blisko 3.700 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w centrum logistycznym Panattoni Park Wrocław I.

Najemcą Panattoni Park Wrocław I jest firma Jungheinrich Polska Sp. z o.o., dostawca kompleksowych rozwiązań logistycznych w zakresie składowania i transportu towarów w nowoczesnym magazynie. Na rynku polskim działa od 1994 r. i jest częścią światowego koncernu Jungheinrich AG produkującego sprzęt magazynowy. W Panattoni Park Wrocław I, wrocławski oddział Jungheinrich funkcjonuje od 3 lat.

Panattoni Park Wrocław I to centrum dystrybucyjne na Dolnym Śląsku. Park położony jest 10 km od Wrocławia w Bielanach Wrocławskich, bezpośrednio przy autostradzie A4, drodze krajowej nr 35 oraz drodze ekspresowej E67, łączącej Wrocław z Pragą. Dodatkowym atutem jego lokalizacji jest lotnisko oddalone o 12 km, które zapewnia bezpośrednie połączenia z większością europejskich stolic. Panattoni Park Wrocław I składa się z trzech budynków o łącznej powierzchni 84.000 mkw. Oferuje hale magazynowe do wynajęcia z możliwością adaptacji na hale produkcyjne zarówno niewielkie moduły, jak i powierzchnie liczące kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych. Deweloperem obiektu jest firma Panattoni Europe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×