Tu jesteś:

JASTAR/Prolo-logis w Parku Prologis w Warszawie

Firma JASTAR/Prolo-logis wynajęła 3 000 mkw. powierzchni magazynowej w Prologis Park Warszawa-Żerań. W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjowaniu warunków umowy, najemcy doradzali eksperci z agencji doradczej M4 REAL ESTATE.

Prologis Park Warszawa-Żerań to nowoczesne centrum dystrybucyjne złożone z czterech budynków o powierzchni magazynowej 56,000 mkw. Wyjątkowość parku wynika z położenia - bliskość centrum miasta, co pozwala na efektywną dystrybucję towarów na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Wymagania firmy logistycznej względem powierzchni magazynowych są tak naprawdę pochodną oczekiwań obsługiwanych przez naszych klientów i wynikają przede wszystkim ze specyfiki branży samego towaru jak i kanału sprzedaży. W podpisaniu umowy najmu wspierała nas firma M4 REAL ESTATE - której profesjonalizm i szybkość pracy doceniamy -  komentuje Jan Bartold, właściciel PRO-Logis.

Firma PRO-Logis działa na warszawskim Żeraniu, jako firma logistyczna, nawiązuje długofalowe i owocne partnerstwa. Tworzy indywidualne pakiety usług logistycznych oraz magazynowych. Dzięki zachowaniu światowych standardów oraz zupełnie klarownego łańcucha dostaw, firma jest absolutnym pionierem usług logistycznych.

Nasz klient firma PRO-Logis poszukiwała nowoczesnego parku magazynowego położonego blisko Warszawy. W procesie wyboru odpowiedniego miejsca, szczególną uwagę przywiązywaliśmy do dogodnych możliwości manewrowania i parkowania przy parku, jak i samej lokalizacji. Cieszę się, że udało się nam zaspokoić wszelkie potrzeby logistyczne naszego klienta. - komentuje Monika Duda, Partner, Head of Industrial and Logistics Agency CEE, M4 REAL ESTATE.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×