Tu jesteś:

Irca Polska nowym najemcą parku w Ożarowie

Pochodząca z Włoch firma Irca Polska wprowadziła się do kompleksu SEGRO zlokalizowanego w Ożarowie. Najemca zajął powierzchnię ponad 800 mkw.

 

 

 

 

Irca działa na rynku globalnym od prawie 100 lat. Została założona przez włoską rodzinę w 1919 roku i od tego czasu specjalizuje się w produkcji szerokiej gamy produktów wykorzystywanych w piekarnictwie i cukiernictwie. Firma eksportuje swoje wyroby do 70 krajów.

Nowy najemca na terenie SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów zajął ponad 800 mkw., z czego ponad 200 mkw. przeznaczył na biuro i show room, w którym odbywać się będą pokazy produktów.  

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów to nowoczesny obiekt magazynowy w standardzie klasy A, oferujący docelowo 86 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na działalność logistyczną oraz lekką produkcję. Kompleks znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2 (Warszawa – Poznań – Berlin), 16 kilometrów od centrum Warszawy.

 

 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×