Tu jesteś:

Ideal Idea Park IV zapełnia się najemcami

W ubiegłym tygodniu firma Ideal Idea pozyskała kolejnego najemcę do swojej najnowszej inwestycji Ideal Idea Park IV. Firma Dimension Data będzie wynajmować biuro o powierzchni 120 mkw. z bezpośrednio przyległym magazynem o liczącym 500 mkw. Dimension Data obejmie powierzchnię w październiku 2016 roku.

Ideal Idea Park IV jest parkiem magazynowo - biurowym typu SBU zlokalizowanym na Okęciu w Warszawie. Park IV powstaje dwuetapowo. W październiku tego roku zostaną oddane do użytku dwa budynki magazynowe o powierzchni 6 tyś. mkw. z bezpośrednio przyległymi biurami wykończonymi w standardzie klasy A. Drugi etap przewiduje budowę dwóch takich samych obiektów, co zagwarantuje łączną powierzchnię ok. 18 tyś mkw. Minimalny moduł biurowy w Park IV wynosi 100 mkw., a magazynowy 500 mkw., co umożliwia dowolną konfigurację przestrzeni dla potrzeb najemcy.

Dimension Data zajmuje się rozwiązaniami typu ICT od blisko 30 lat. Obszar działań firmy obejmuje doradztwo w zakresie informatyki na rzecz przedsiębiorstw i optymalizacji procesów biznesowych. Agencją reprezentującą Dimension Data była firma Skywest (wcześniej MS Estates).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×