Tu jesteś:

Hala E w North-West Logistic Park w Szczecinie realizowana zgodnie z planem

North-West Logistic Park - hala E

Proces inwestycyjny hali E, w ramach kompleksu North-West Logistic Park w Szczecinie, przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Finalizowane są procedury związane z odbiorem III etapu inwestycji. Ich zakończenie planowane jest na koniec lutego br.

North-West Logistic Park to park logistyczny klasy A, usytuowany w południowo - wschodniej części Szczecina przy ulicy Kniewskiej. Na 14 ha działce powstał kompleks o łącznej powierzchni 64 000 mkw.

Powierzchnia najmu piątej hali E wynosi 4 600 mkw. Jej najemcami są Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o. – firma z branży logistycznej, z kapitałem skandynawskim oraz Shadowline Sp. z o.o. - firma produkcyjna z kapitałem polskim. Inwestor parku logistycznego - spółka należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holding S.A. - ma w planie dalszą rozbudowę kompleksu, prace są na etapie projektowania.

Finansowanie inwestycji zapewnia spółka Waimea Holding S.A. oraz BOŚ Bank Centrum Korporacyjne w Szczecinie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×