Tu jesteś:

Hala B North-West Logistic Park w Szczecinie wynajęta w 40 procentach

Hala B North-West Logistic Park w Szczecinie

W połowie stycznia inwestor North-West Logistic Park podpisał umowę z firmą InCom na wynajem 4 tys. mkw. powierzchni w Hali B. Tym samym druga hala została wynajęta już w 40 procentach.

Firma InCom podpisując umowę na wynajem 4 tys. mkw. powierzchni handlowo-magazynowej w North-West Logistic Park będzie już drugim najemcą Hali B. Hiszpański producent komponentów do produkcji elementów dla elektrowni wiatrowych powiększy dotychczas wynajmowaną powierzchnię w Hali A, w której zajmował 2 tys. mkw. Pierwsza umowa najmu Hali B, której powierzchnia będzie wynosić 13,38 tys. mkw., została podpisana z duńską firmą My Trendy Phone specjalizującą się w sprzedaży internetowej w branży elektronicznej. Inwestor wraz z przedstawicielami firm zajmujących się komercjalizacją obiektu prowadzi zaawansowane negocjacje z kolejnymi najemcami.

Prace na budowie Hali B przebiegają zgodnie z założonym planem i przekroczyły już półmetek. Konstrukcja hali wraz z pokryciem dachu jest już na ukończeniu. Generalny wykonawca firma Trasko-Inwest Sp. z o. o. obecnie rozpoczyna prace związane z instalacją sieci sanitarnej i deszczowej, sieci elektrycznej i teletechnicznej, oraz przeciwpożarowej. Hala B zostanie ukończona w maju 2014 roku.

Inwestorem kompleksu magazynowo-produkcyjnego o łącznej powierzchni 64 tys. mkw. jest spółka North-West Logistic Park Sp. z o.o. należąca do grupy inwestycyjnej Waimea Holdings Limited. Finansowanie II etapu inwestycji zapewnia BOŚ Bank Centrum Korporacyjne w Szczecinie i Waimea Holdings Limited. W ramach North-West Logistic Park powstaną docelowo trzy nowoczesne hale, przeznaczone pod logistykę, magazynowanie i produkcję.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×