Tu jesteś:

Grupa Delta Trans powiększa magazyn w Rudzie Śląskiej

Firma logistyczna Grupa Delta Trans powiększyła swój magazyn w parku Hillwood Ruda Śląska do ponad 10 tys. mkw. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska.

Jeden z największych operatorów logistycznych w kraju, Grupa Delta Trans, w skład której wchodzą firmy Delta Trans Transporte Sp. z o.o. oraz Delta Trans Logistik Sp. z o.o., działa w Polsce już od 30 lat. Główną siedzibą Grupy jest centrum logistyczne w Świętochłowicach, gdzie do dyspozycji obu spółek jest prawie 120 tys. mkw. powierzchni magazynowych i produkcyjnych, posiada także magazyn w Chorzowie. Do parku Hillwood Ruda Śląska firma wprowadziła się w zeszłym roku, a już po kilku miesiącach dokonała ekspansji o prawie 3.500 mkw.

Delta Trans dysponuje świetnym zapleczem logistycznym i magazynowym, które tworzą nowoczesne hale magazynowe i produkcyjne, wyposażone w zintegrowane systemy informatyczne. Dzięki odpowiedniej infrastrukturze firma dynamicznie się rozwija i może zwiększać portfel klientów i różnorodność obsługiwanych towarów – mówi Paweł Rzepka, Dyrektor Logistyki i Produkcji w Grupie Delta Trans.

Hillwood zapewnia swoim klientom wysokiej jakości powierzchnie magazynowe w wielu lokalizacjach w regionie Górnego Śląska. Sukcesywnie zwiększamy naszą aktywność – w ostatnim okresie rozpoczęliśmy budowę trzech kolejnych parków: w Mysłowicach, Gliwicach oraz Piekarach Śląskich. Bardzo cieszy nas fakt, że firma Delta Trans zdecydowała się na powiększenie swojej operacji magazynowej w ramach parku Hillwood Ruda Śląska – mówi Wojciech Dachniewski, Business Development Director w firmie Hillwood.

Park Hillwood Ruda Śląska ma strategiczne położenie w sercu Górnego Śląska z dobrym połączeniem drogowym z kluczowymi regionami kraju, a także z Czechami, Niemcami i dużą częścią Europy Środkowej, co jest kluczowe dla firmy transportowej.

Cieszymy się, że możemy wspierać Grupę Delta Trans przy podejmowaniu strategicznych decyzji dotyczących sieci magazynów tej firmy, która rozwija swoją działalność bardzo dynamicznie, mając cały czas na względzie najwyższy poziom usług świadczonych dla klientów. Na efekty nie trzeba długo czekać – na tak konkurencyjnym rynku firma wciąż powiększa grupę obsługiwanych firm – mówi Michał Kozar, Doradca i Specjalista ds. Technicznych w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×