Tu jesteś:

Green Factory rozwija się w Śląskim Centrum Logistycznym

Śląskie Centrum Logistyczne

Firma logistyczna przedłużyła najem powierzchni magazynowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu. Green Factory Logistics powiększyło jednocześnie wynajmowaną powierzchnię do łącznie 4 500 mkw. 

Firma Green Factory Logistics Sp. z o.o. przedłużyła najem 1 800 mkw. powierzchni magazynowej w Śląskim Centrum Logistycznym w Sosnowcu. Operator logistyczny podpisał jednocześnie z Biurem Inwestycji Kapitałowych umowę dotyczącą zwiększenia wynajmowanej powierzchni o kolejne 2.700 mkw. do łącznie 4 500 mkw. Dodatkowy magazyn znajduje się w gotowej hali nr 1 i został już przekazany najemcy. 

Green Factory Logistics zajmuje się szeroko pojętą logistyką, w tym transportem krajowym cało-pojazdowym, dostawami drobnicowo-paletowymi, magazynowaniem oraz usługami z nim związanymi. 

Śląskie Centrum Logistyczne w Sosnowcu jest największym przedsięwzięciem inwestycyjnym zrealizowanym przez Biuro Inwestycji Kapitałowych. Na powierzchni 9,5 ha zbudowane zostały dotychczas hale magazynowe o łącznej powierzchni 35 tys. mkw., z czego 2 tys. mkw. przeznaczone jest na powierzchnie biurowo - socjalne. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×