Tu jesteś:

Główny magazyn Orange w CEE na terenie parku SEGRO

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Z początkiem roku firma Orange przedłużyła najem na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków. Spośród 17 300 mkw. powierzchni, nieco ponad 800 mkw. zajmują pomieszczenia socjalno - biurowe, pozostałą przestrzeń przeznaczono na magazynowanie, m. in. telefonów komórkowych. W transakcji pośredniczyła agencja AXI IMMO.

Orange jest dystrybutorem telefonii stacjonarnej, internetu i transmisji danych. Na terenie SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków mieści się główny magazyn firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Jego łączna powierzchnia wynosi 17 300 mkw. i składa się na nią ponad 800 mkw. zmodernizowanej powierzchni socjalno - biurowej oraz prawie 16 500 mkw. powierzchni magazynowej. Na terenie obiektu przechowywane są: telefony komórkowe, sprzęt IT, kable telekomunikacyjne oraz dekodery telewizyjne.

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków to kompleks logistyczny o potencjale ponad 69 000 mkw. Park położony jest w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×