Tu jesteś:

Geodis Polska nowym najemcą w Distribution Park Wrocław

Distribution Park Wrocław

Hines, międzynarodowa firma deweloperska i inwestycyjna, poinformowała o podpisaniu umowy najmu powierzchni magazynowej w Distribution Park Wrocław. Nowym najemcą jest firma Geodis Calberson Polska.

Geodis Calberson Polska wynajęła ponad 21,7 mkw.  powierzchni magazynowej oraz 474 mkw. powierzchni biurowej. Umowa najmu została podpisana na trzy lata. Grupa Geodis jest jednym z wiodących operatorów logistycznych na świecie. Decyzja wyboru DP Wrocław podyktowana była przede wszystkim strategiczną lokalizacją obiektu, dopasowaniem do potrzeb najemcy oraz elastycznością wynajmującego względem adaptacji i wykorzystania powierzchni. W transakcji pośredniczyła firma doradcza CBRE.

- Jesteśmy niezwykle zadowoleni z zawarcia transakcji z Geodis Calberson Polska Sp.  z o.o., dzięki której pozyskaliśmy dużego najemcę o silnej pozycji na rynku - powiedział Kamil Kwiatkowski, Leasing Manager z  Hines.

- Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy pozyskaliśmy dobry produkt - magazyn spełniający najwyższe kryteria jakości, dobrą lokalizację na szlakach komunikacyjnych Europy środkowo-wschodniej, oraz duże możliwości rozwoju na rynku wrocławskim, zgodnie ze strategią Geodis Calberson Polska na najbliższe miesiące i lata - komentuje Bogdan Młynarczyk, dyrektor generalny Geodis Calberson Polska.

Distribution Park Wrocław jest częścią portfolio obiektów magazynowo - biurowych o powierzchni 220 tys. mkw., których właścicielem jest spółka Hines Global REIT Poland Logistics Holdings I LLC. Obiekty zlokalizowane są w Warszawie, we Wrocławiu, w Będzinie oraz w Sosnowcu. W imieniu Hines Global REIT, Hines Polska pełni funkcję zarządcy aktywów i zarządcy nieruchomości.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×