Tu jesteś:

Folplast nowym najemcą Segro Business Park Warsaw, Ożarów

W lipcu firma Folplast podpisała kilkuletnią umowę na wynajem powierzchni na terenie SEGRO Business Park Warsaw Ożarów. Powierzchnia najmu to ok. 850 m kw. Spółka planuje wprowadzić się do obiektu we wrześniu.

Działająca od 1997 roku na rynku materiałów opakowaniowych firma Folplast, skupia się na dystrybucji opakowań z tworzyw sztucznych. Dynamiczny rozwój firmy pozwala na rozszerzanie możliwości produkcyjnych oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów.

Najemca zajmie powierzchnię na terenie Hali F, która na koniec maja otrzymała pozwolenie na użytkowanie. Łącznie będzie to 850 mkw., z czego ponad 700 mkw. przeznaczone zostanie na magazyn, a pozostałe ok. 115 mkw. na pomieszczenia biurowe. Obiekt w całości zostanie przygotowany zgodnie z wytycznymi klienta i finalnym projektem wypracowanym przez strony. Budynek zostanie doświetlony światłem dziennym, poprzez zamontowanie dodatkowych świetlików na powierzchni 12,5% dachu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×