Tu jesteś:

Firma LS Tech-Homes S.A. otworzyła dwa zakłady produkcyjne

LS Tech-Homes S.A. to firma specjalizująca się w produkcji płyt kompozytowych stosowanych do budowy domów i obiektów przemysłowych. 10 czerwca Spółka otworzyła dwa zakłady produkcyjne w Koniecwałdzie (woj. pomorskie) o powierzchni użytkowej około 5 000 mkw. Zatrudnienie znajdzie w nich 70 osób. 

Wcześniej – w maju, firma otworzyła jeszcze zakład w Studzienicach (woj. śląskie). Łączna wartość inwestycji w Koniecwałdzie i Studzienicach wyniosła około 60 mln złotych.

Obecnie Spółka będzie posiadać ponad 10 000 mkw. powierzchni produkcyjnej z nowymi liniami technologicznymi zdolnymi realizować duże kontrakty.

W pierwszym zakładzie w Koniecwałdzie wytwarzane będą płyty kompozytowe oraz elementy produkowane w technologii pultruzji. Drugi zakład zajmie się produkcją gotowych modułów 2D (ściany) i 3D (moduły przestrzenne) do wznoszenia całych budynków mieszkalnych i komercyjnych. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×