Tu jesteś:

Firma Artisanal Tapas w 7R City Flex

Od stycznia hiszpanska firma Artisanal Tapas zajmie w szczecińskim obiekcie będącym częścią sieci 7R City Flex 1500 mkw. powierzchni produkcyjno-magazynowej i 300 mkw. powierzchni biurowej.

Budynek  klasy A, w którym najemcą będzie Artisanal Tapas, powstaje w Szczecinie jako kolejna inwestycja ogólnopolskiego dewelopera, firmy 7R, w ramach konceptu miejskich magazynów 7R City Flex. Jedną z największych zalet jest usytuowanie obiektu. Sąsiedztwo centrum handlowego, dostęp do infrastruktury zapewniającej doskonałą komunikację z miastem oraz portami lotniczym i morskim, a także dogodny dojazd do autostrady A6 świadczą o atrakcyjności tej lokalizacji. Sam obiekt dzięki zastosowanym w nim rozwiązaniom ekologicznym wpływającym m.in. na wzrost efektywności energetycznej objęty jest certyfikacją BREEAM na poziomie Very good.

W procesie poszukiwania lokalizacji i negocjacji warunkow najmu producenta przekąsek kompleksowo wspierali konsultanci BNP Paribas Real Estate Poland.

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×