Tu jesteś:

ECI przedłuża umowę najmu w Bielsku Białej

Producent komponentów elektrycznych Electrical Components International na mocy długoterminowej umowy przedłużył najem hali produkcyjnej w Bielsku-Białej.

Obiekt o całkowitej powierzchni prawie 13 000 m kw, z czego 2 350 m kw stanowią powierzchnie socjalne i biurowe, położony jest na czterohektarowej działce. W procesie negocjacji BNP Paribas Real Estate Poland reprezentował wynajmującego CB Development, a CBRE działał jako wyłączny agent najemcy ECI.

Electrical Components International Sp. z o. o. (wcześniej Cabind Polska Sp. z o.o.) od roku 2006 należy do międzynarodowego koncernu Electrical Components International z siedzibą w St. Louis (Missouri, USA), specjalizującego sie w produkcji komponentów elektrycznych dla branży AGD i Automotive. ECI swoje zakłady ulokowała w USA, Meksyku, Chinach, Maroko oraz we Włoszech. Od końca roku 2008 prowadzi produkcję w Bielsku-Białej, w fabryce o powierzchni 13 000 m kw, zatrudniającej ponad 700 osób. Według strategii firmy ma to być największa z fabryk grupy w Europie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×