Tu jesteś:

Dwie nowe transakcje na rynku logistycznym

Międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości - BNP Paribas Real Estate Poland - pilotowała transakcje wynajmu powierzchni magazynowych i biurowych dla L`ISOLANTE K-FLEX i AGS Warsaw. Nowi najemcy wybrali projekty zlokalizowane w okolicach Strykowa i na rynku warszawskim.

Nowym najemcą parku Logicor Stryków została włoska firma specjalizująca się w produkcji materiałów ze spienionego kauczuku do izolacji termicznej i akustycznej L`ISOLANTE K-Flex. W kompleksie położonym w sąsiedztwie skrzyżowania autostrad A1 i A2 firma zajmie 10 300 mkw. powierzchni magazynowej klasy A oraz prawie 500 mkw. powierzchni biurowej.

Kompleks magazynowo – biurowy pod Strykowem składa się z trzech budynków i oferuje ponad 100 tys. mkw. powierzchni klasy A.

AGS Warsaw, firma specjalizująca się w przeprowadzkach krajowych i międzynarodowych będąca częścią globalnej Grupy AGS, zajmie 700 mkw. powierzchni magazynowej i niespełna 100 mkw. powierzchni biurowo-socjalnej w centrum logistycznym Celtic Park Piaseczno. Właścicielem obiektu oferującego 25 tys. mkw. powierzchni jest firma Celtic Property. Naturalnym atutem centrum jest dogodny dojazd do Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×