Tu jesteś:

Duży najemca przedłuża umowę w Panattoni Park Łódź South

Panattoni Park Łódź South

Firma Panattoni Europe poinformowała o przedłużeniu umowy najmu z firmą Recticel Komfort Snu w Panattoni Park Łódź South. Najemca pozostanie na 20,8 tys. mkw. powierzchni dostosowanej do jego potrzeb. 

Spółka Recticel Komfort Snu - część belgijskiego koncernu Recticel, europejskiego producenta pianki poliuretanowej, materacy i stelaży, posiadającego ponad 100 zakładów produkcyjnych w 28 krajach - pozostanie w Panattoni Park Łódź South. Firma obecna jest w Polsce od 1993 r., zaś w łódzkim parku dewelopera od pięciu lat. Blisko 21 tys. mkw., które zajmuje najemca pełni funkcję produkcyjno-magazynową oraz biurową.

Polska Centralna to trzeci co do wielkości rynek nieruchomości magazynowych w kraju z podażą na poziomie 1 mln mkw., natomiast portfolio budynków Panattoni Europe w regionie to cztery parki o łącznej, docelowej powierzchni ponad 313 tys. mkw.  Panattoni Park Łódź South składa się z jednego obiektu o powierzchni 28 tys. mkw. położony jest tuż przy trasie S1 oraz w pobliżu autostrady A1 w kierunku Piotrkowa Trybunalskiego.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×