Tu jesteś:

Devpol II wybuduje w Międzyrzeczu kompleks magazynowy

Spółka Devpol II rozpoczyna nowy projekt. Dla klienta - firmy CWS-Boco Polska wybuduje halę magazynową w systemie pod klucz. Inwestycja powstanie w Międzyrzeczu, przy autostradzie A2, na zachodzie Polski.

Powierzchnia nowo wybudowanego obiektu wyniesie 3300 mkw. To już kolejny projekt firmy Devpol, przeprowadzony we współpracy z CWS-Boco Polska. Pierwszy został ukończony w 2006 roku w Dąbrowie Górniczej i obejmował 3,2 tys. mkw.

- Są to projekty charakterystczne dla firmy Devpol, polegające na elastycznym budownictwie i rozwiązaniach finansowych; na tego typu projektach będziemy skupiać się w najbliższej przyszłości. Naszym celem są przede wszystkim mniejsze i średnie przedsięwzięcia, wymagające indywidualnego podejścia i projektów szytych na miarę - powiedział Owen Bramley, dyrektor zarządzający Devpol.

Dział Project Management firmy King Sturge odpowiadać będzie za monitorowanie projektu budowlanego. Firma pracowała także przy projekcie w Dąbrowie Górniczej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×