Tu jesteś:

Dekpol S.A. wybuduje halę produkcyjno-magazynową dla firmy Bluejet

Dekpol S.A. podpisał umowę na budowę hali produkcyjno-magazynowej w ramach generalnego wykonawstwa z firmą Bluejet. Planowane oddanie obiektu do użytku o powierzchni ponad 3 tys. mkw. zaplanowano na wrzesień 2018 r.

Firma Dekpol S.A. świadcząca usługi zarówno w ramach generalnego wykonawstwa, jak i w branży deweloperskiej oraz produkująca osprzęt do maszyn budowlanych podpisała kolejną umowę na realizację dużego obiektu produkcyjnego. Tym razem zrealizowana zostanie budowa hali produkcyjno-magazynowej dla drukarni wielkoformatowej Bluejet. Hala będzie mieściła się przy ul. Przyrodników w Gdańsku. Powierzchnia użytkowa części produkcyjno-magazynowej wyniesie ok. 2434 mkw., natomiast powierzchnia użytkowa dwukondygnacyjnej części socjalno-biurowej będzie sięgać ok. 770 mkw.  Firma Bluejet od 10 lat zajmuje się m.in. projektowaniem, produkcją i logistyką materiałów POS, wydruków wielkoformatowych outdoorowych i indoorowych.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×