Tu jesteś:

Dedra Exim zwiększa powierzchnię w MLP Pruszków I

Firma Dedra Exim działająca w branży narzędziowej wynajęła dodatkowe 2160 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Tym samym zwiększyła wykorzystywaną powierzchnię do łącznie około 15,3 tys. mkw.

Dedra Exim Sp z o.o. podpisała z MLP Group umowę dotyczącą powiększenia wynajmowanej powierzchni magazynowej o 2160 mkw. w parku logistycznym MLP Pruszków I. Dodatkowa powierzchnia jest przeznaczona na cele magazynowe. Tym samym najemca zwiększył wynajmowaną powierzchnię do około 15,3 tys. mkw. Firma Dedra Exim jest związana z MLP Group od 2003 roku.

Dedra Exim działa w branży narzędziowej oferując m.in. elektronarzędzia, urządzenia spawalnicze, zespoły prądotwórcze, czy też kompresory i urządzenia pneumatyczne. Produkty są sprzedawane pod markami własnymi: Dedra, Pansam, Descon i Hillen&Mohr. Spółka jest też wyłącznym dystrybutorem kompresorów marki AEG oraz nagrzewnic Stanley.

 „Park logistyczny MLP Pruszków I jest naszym pierwszym i już w całości ukończonym centrum logistycznym. Wszystkie obiekty są praktycznie wynajęte. Powiększenie powierzchni było możliwe, dzięki zwolnieniu magazynu przez innego klienta. Wielu naszych najemców jest mocno związanych z daną lokalizacją i czekają na takie okazje, aby zwiększyć wykorzystywaną powierzchnię wraz z rozwojem działalności” – podkreślił Tomasz Pietrzak, Leasing Manager w MLP Group S.A.

MLP Pruszków I to pierwszy park stworzony przez MLP Group. Na terenie 43 hektarów gdzie powstało łącznie 170 695 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×